Wederom themacertificaat Sport en bewegen

Wederom themacertificaat Sport en bewegen

Onze school is gezond

 

Onze school heeft het vignet Gezonde School enkele jaren geleden behaald. Met het vignet Gezonde School laten wij zien dat onze school voldoet aan de kwaliteitscriteria die zijn opgesteld door deskundigen. Wij zijn trots op dit behaalde resultaat!

 

Zo zorgen we voor actieve en gezonde leerlingen, een veilige schoolomgeving, een fris klimaat én hebben we aandacht voor de persoonlijke en sociale ontwikkeling van de leerlingen. Dit vinden wij belangrijk, omdat het allemaal bijdraagt aan een gezondere leefstijl, betere schoolprestaties en minder schooluitval.

 

Onze school heeft wederom het themacertificaat sport en bewegen behaald. Hiervoor zetten we o.a. de volgende activiteiten in naschoolse sport, sport door een gymdocent en deelname aan diverse sportactiviteiten in de vakanties.Gezonde School is een samenwerking tussen diverse landelijke organisaties. Wilt u meer weten over (het vignet) Gezonde School? Kijk dan op www.gezondeschool.nl.