Don Sarto haalt wederom het Vignet Gezonde School thema Voeding

Don Sarto haalt wederom het Vignet Gezonde School thema Voeding

Beste ouders/verzorgers,

Onze school heeft wederom het Vignet Gezonde School met als thema Voeding behaald. Met het Vignet Gezonde School laten wij zien dat onze school voldoet aan de kwaliteitscriteria die zijn opgesteld door deskundigen. Wij zijn enorm trots op dit behaalde resultaat!

Door aandacht te besteden aan de thema's van de Gezonde School zorgen we voor actieve en gezonde leerlingen, een veilige schoolomgeving en hebben we aandacht voor persoonlijke en sociale ontwikkeling van de kinderen. Dit vinden wij belangrijk omdat het allemaal bijdraagt aan een gezonder leefstijl, betere schoolprestaties en minder schooluitval.

Onze school biedt speciale aandacht aan de themacertificaten: Voeding, Sport & Bewegen en Welbevinden.

Voor meer informatie kunt u ook kijken op www.gezondeschool.nl 

Met vriendelijke groet, mede namens het team van basisschool Don Sarto,

Nikkie van Groenendaal
Directeur