De verkeersslang op Don Sarto

De verkeersslang op Don Sarto

Beste ouders / verzorgers,


Onze school doet mee aan de Verkeersslang. De Verkeersslang is een leuke en effectieve campagne voor basisscholen om duurzame vervoerswijzen zoals lopen, fietsen, carpoolen en het openbaar vervoer naar school te stimuleren.
 

Doe mee en laat uw kind – onder begeleiding of zelfstandig – tijdens de campagneweek te voet, met de fiets, met de bus of met een carpool naar school komen. Ervaar dat het anders kan en wat de voordelen voor uzelf, uw kind en uw omgeving zijn. 


Wij spelen de Verkeersslang van 3-2-2020 tot 14-2-2020Waarom meedoen? 

Uw kind neemt samen met de hele school deel aan dit leuke spel. 

Uw kind beweegt meer en komt op een gezonde manier naar school. 

– Uw kind verplaatst zich veilig en milieuvriendelijk. 

– Uw kind leert zich zelfstandig te verplaatsen in het verkeer. 

De verkeersdrukte en parkeerchaos rondom de school neemt af. 

– U maakt de schoolomgeving veiliger. 

En het is plezier gegarandeerd!


Hoe werkt het?

De school stelt een streefdoel op. Elke klas waarvan het percentage kinderen die tijdens de campagneweek te voet, met de fiets, met de bus of carpoolend naar school komt, krijgt een sticker. Al die stickers worden op een groot spandoek geplakt. Als het streefdoel behaald is op het einde van de speelweek, dan hagt het spandoek vol met stickers en betekent dat een leuke beloning voor de kinderen.


Help ons om ons doel te halen! Onze school heeft als doen om het aantal duurzame reizen te verhogen met 10%. Help ons om ons doel te behalen!


Kijk voor meer informatie op onze website: http://www.trafficsnakegame.eu/thenetherlands/ 


Met vriendelijke groet, Team Don Sarto